Szafy WZD - rozszerzenie oferty mebli WSU

Co wyróżnia szafy WZD?

Zdecydowanie charakterystyczna dla szaf WZD jest ilość miejsca w środku – w wersji ubraniowej oferuje dwa przedziały jednemu użytkownikowi!  Podwójne drzwi skrzydłowe ryglowane są wspólnym zamknięciem. Szafy WZD występują także w wariancie biurowym i gospodarczym!

Jak wkomponować szafy WZD

Szafa WZD ma wiele zastosowań. Jej wymiary i kształt odpowiadają szafom z grupy WSU, więc można łączyć je w zabudowach. Szafa WZD jest również użyteczna stojąc samodzielnie, bez towarzystwa innych mebli metalowych. Gama zastosowań WZD jest szeroka.

  1. Szafa WZD jest szafą ubraniową z ogromną ilością miejsca w środku – świetnie sprawdzi się jako wyposażenie szatni socjalnej. Pracownicy na pewno docenią podwójny przedział ubraniowy. Szczególnie zadowoleni będą:

    • nadzorcy budów i inwestycji, którzy zostawiają w bazie wiele przedmiotów

    • wszyscy pracownicy korzystający z dużych kombinezonów ochronnych

    • specjaliści używający wielu przedmiotów osobistych np. medycy, policjanci, czy wojskowi. Dużo miejsca wewnątrz oraz perforacja sprzyjają wentylacji wnętrza szafki – powoduje to cyrkulację powietrza, chroniąc wnętrze szafki przed nieprzyjemnymi zapachami.

  2. Szafa WZD to także szafa gospodarcza – umieszczona w zabudowie z szafek socjalnych Malow może pełnić funkcję schowka na wspólny sprzęt, narzędzia lub po prostu środki czystości wykorzystywane przez obsługę obiektu. Stosując zamek szyfrowy można umożliwić dostęp do środka wielu osobom jednocześnie.

  3. Szafa WZD nie musi stać w zabudowie. Tak samo dobrze sprawdzi się stojąc samodzielnie. Świetnie spełni swoje zadanie w pokojach hoteli robotniczych. Miejsca, w których jednocześnie przebywa wiele osób wymagają rozwiązań zapewniających skrytki osobiste. WZD równie skutecznie spełni swoje zadanie w kontenerach pracowniczych i wszelkiego rodzaju hostelach i mieszkaniach tymczasowych.

  4. WZD występuje w wersji z półkami w obu przedziałach – nada się jako wyposażenie biura lub korytarza. Stosując nadruk UV można nadać jej unikalnego charakteru i sprawić swoje wnętrze stylowym, dzięki zastosowaniu industrialnego stylu szaf socjalnych Malow.

WZD to uniwersalne meble należące do grupy wyrobów WSU, więc odpowiadają im wymiarami. Meble z grupy WSU wyróżnia charakterystyczna perforacja MALOW. Zestandaryzowane wymiary mebli WSU pozwalają na zestawienie ze sobą mebli WZD, SUM, SUS, SUL i pozostałych z grupy WSU.

Dużą zaletą jest kompatybilne wyposażenie dodatkowe – te same podstawy, cokoły, daszki i nadstawki pasują do wszystkich wyrobów z grupy. Tak samo, jak w wypadku pozostałych mebli WSU, na WZD można zastosować unikalny nadruk UV.

Ważna cechą mebli Malow jest monolityczna konstrukcja. Żadnych śrubek i własnoręcznego montażu. U nas składaniem Mebli zajmują się roboty zgrzewające – to najlepsza gwarancja stabilności konstrukcji. Meble dostarczane są w całości i nie wymagają składania. Wybierając meble Malow pamiętaj o 5 letniej gwarancji oraz 16 kolorach RAL bez dopłat!

WZD to wielozadaniowe meble kompatybilne z pozostałymi meblami i wyposażeniem WSU. Tysiące użytkowników w całej Europie wykorzystują WZD na szeroką skalę – dołącz do nich wybierając najwyższą jakość od MALOW.

Pobierz kartę katalogową szaf WZD