W Malowie jak zawsze dużo się dzieje!

Wracamy do Was z nowymi filmami produktowymi, które stworzyliśmy we współpracy z działem handlowym. Poznaj naszą załogę oraz bądź na bieżąco ze światem szaf metalowych!

 


ODCINEK 1 - Moc przyjaźni

Na pewno wiesz jak silna jest moc przyjaźni. W Malowie wiemy, że kluczem do sukcesu jest współpraca. Włącz intro i poznaj nasz dział handlowy!

https://www.youtube.com/watch?v=2kGVvVCG140

 


ODCINEK 2 - Wyścig kontenerków

Konenerek przybiurkowy ma wiele wspólnego z Ferrari, a nawet jest trochę lepszy. Zarówno kontenerek i Ferrari mają 4 koła, są ze stali, a ich korpusy są zgrzewane. W czym zatem kontenerek SZP jest lepszy od włoskiego auta? Tak jak wszystkie meble Malow, dostępny jest w 16 kolorach RAL w standardzie. Wybierz kolor korpusu oraz szuflad - ciesz się kolorowymi meblami Malow w swoim biurze tak jak Agnieszka i Teresa!

 


ODCINEK 3 - Polowanie na Sumy

Ciężka praca i ogrom obowiązków to nasza codzienność. Ważne jest, żeby czasem zrobić sobie przerwę. Obejrzyj filmik z Radkiem i dowiedz się jaki okaz złowił będąc na rybach! Ten SUM to naprawdę niezła sztuka!

https://www.youtube.com/watch?v=shkQ3krvf0M


ODCINEK 4 - Zabawa w chowanego

Bawiłeś się kiedyś w chowanego? Zobacz, która z kryjówek w Malowie okazała się najlepsza. Monika, Agnieszka, Teresa, Piotr, Janek i Kamil zagrali ze sobą w chowanego! Nie możesz tego przegapić. 


ODCINEK 5 - Lekarz krówkowy

To ważne, aby w Twoim gabinecie medycznym panował porządek. Na pewno pomogą Ci w tym szafki kartotekowe Szk marki Malow. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się jakiej szafki kartotekowej używa Pani doktor Paulina stosująca nietypowe recepty… 
 

https://www.youtube.com/watch?v=gsHfelSezwQ


ODCINEK 6 - Po lekcjach

Wszystko wskazywało na to, że to koniec lekcji, jednak nagły zwrot wydarzeń zatrzymał Jasia w szkolnej kozie. W pewnym momencie był przekonany, że to koniec kary – był w wielkim błędzie – zobacz dlaczego pani profesor Yana zostawiła go po lekcjach.

https://www.youtube.com/watch?v=rhdBJTr-akI

Już niedługo dalsze części przygód Działu Handlowego Malow!