Wózek WNT 33Q(R)v

Nowe możliwości wózków WNT - dezynfekcja promieniowaniem UV-C

Promieniowanie UV zostało odkryte już w XIX wieku. Metoda dezynfekcji promieniowaniem UV-C po raz pierwszy została zastosowana w 1910 roku do dezynfekcji wody. Jednak popularność uzyskała dopiero 40 lat temu, kiedy to badania wykazały 99% skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów w powietrzu, wodzie i na każdej powierzchni w dostatecznym stopniu poddanej promieniowaniu UV-C. Dezynfekcja promieniowaniem UV-C jest wygodna i przyjazna dla środowiska. Zastosowana lampa dezynfekująca nie produkuje ozonu (nie trzeba wietrzyć pomieszczenia po naświetlaniu), skutecznie zwalcza drobnoustroje i unieszkodliwia wirusy. W przeciwieństwie do środków chemicznych jest tańsza i nie wywołuje podrażnień dróg oddechowych, alergii, czy astmy. Skutecznie dezynfekuje różne powierzchnie, wodę i powietrze. Można ją stosować tam, gdzie nie ma możliwości zastosować płynów, nie pozostawia drażniących zapachów i jest o wiele szybsza. Powszechność zastosowania tej metody dowodzi łatwości, nieinwazyjności i ekologiczności dezynfekcji promieniowaniem UV-C. Możemy spotkać je w lampach akwariowych, przewodach klimatyzacyjnych, wodociągach, w szpitalach, gabinetach dentystycznych, laboratoriach, restauracjach oraz sklepach. Chronią nasze zdrowie, dezynfekują pomieszczenia, do których trafiamy po zabiegach operacyjnych, a także zabijają szkodliwe drobnoustroje w wodzie wodociągowej, czy basenowej. 

Wózek WNT 33 Q(R)v do przechowywania i ładowania tabletów, wyposażony został w lampę emitującą promieniowanie UV-C, celem skutecznej dezynfekcji przechowywanych w nim urządzeń elektronicznych. 

A takie poczucie bezpieczeństwa bardzo ważne jest szczególnie w dzisiejszych czasach. Wózek posiada półkę na laptop i 32 przegrody na tablety. Może być wyposażony również w Access Point, do bezprzewodowej komunikacji. Przechowywane w nim urządzenia jednocześnie są ładowane i dezynfekowane. Lampa dezynfekująca nie wytwarza podczas swojej pracy ozonu oraz drażniących zapachów – nie ma potrzeby wietrzenia pomieszczeń podczas ładowania. Mobilny wózek WNT33v doskonale sprawdzi się na uczelniach, salach konferencyjnych oraz w szkołach i bibliotekach oraz wszędzie tam, gdzie użytkownicy używają tabletów i muszą je po pracy zdezynfekować, bezpiecznie przechować oraz doładować. 

Pobierz kartę katalogową