230V w każdej skrytce

Wyobraź sobie, jak wyglądałby dzień z życia Ziemi, gdyby nagle zniknęła cała elektryka. Przerażająca wizja, prawda? Możesz wyrzucić ten scenariusz – elektryfikacja dopiero następuje i nie zanosi się na jej schyłek.

 

Dobrze wszystkim znana, klasyczna szafa socjalna SUM W została wyposażona w gniazda elektryczne 230V – po jednym w każdej komorze! Dzięki takiemu wyposażeniu stała się wyrobem bardziej uniwersalnym, który świetnie sprawdzi się w różnych branżach.

Branża budowlana

Branża budowlana kojarzy się ze stalą, betonem i ciężkim sprzętem potrzebnym do wznoszenia budynków. Za sukcesem każdej inwestycji stoją ludzie – od robotników, po operatorów maszyn. Każda budowa potrzebuje wydzielonej części socjalnej, z której korzystać będzie personel. Jak firmy budowlane mogą skorzystać na używaniu szaf z rodziny MSUV z wyposażeniem elektrycznym?

Wymienimy konkretne przypadki: 

  1. Firma budowlana przygotowuje strefę socjalną na własną rękę
  2. Firma zajmująca się przygotowaniem stref socjalnych na budowie dostarcza wyposażone kontenery socjalne – kantyny, biura i szatnie.

W obydwu przypadkach z szaf korzystać będzie personel budowlany. W dzisiejszych czasach bardzo popularne są narzędzia na baterie, akumulatory – bardzo sprawne, wygodne i drogie, a co z tym idzie – wymagające dodatkowego zabezpieczenia przed kradzieżą. Gniazdo elektryczne w szafie pozwoli na naładowanie akumulatorów w bezpiecznych warunkach, a szeroki wybór profesjonalnych zamków zagwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przed kradzieżą.

Biura, laboratoria, poczekalnie, sklepy

Po wyposażeniu szaf MSUV w zamki na monety lub szyfrowe, świetnie sprawdzą się w wielkopowierzchniowych sklepach i obiektach użyteczności publicznej, w których klienci spędzają dużo czasu. Żyjemy w czasach, gdzie pełna bateria w telefonie daje poczucie bezpieczeństwa, a możliwość bezpiecznego podłączenia go w miejscach publicznych, gwarantuje zadowolenie klientów.

Wynajem szafek

W pewnym małym mieście istnieje firma, która zamiast sprzedawać kserokopiarki, wynajmuje je i podlicza za każdą wydrukowaną stronę - genialne w swojej prostocie.

Warto zwrócić uwagę na podmioty wynajmujące szafy ubraniowe. Potrzebują solidnych mebli, które są gotowe na służbę w ciężkich warunkach, wielokrotny transport i różnych użytkowników. Szafy z wyposażeniem elektrycznym to urozmaicenie oferty takich podmiotów.

Cechy MSUV

Podstawową cechą szaf z rodziny MSUV jest bezpieczna instalacja elektryczna. Pod daszkiem szafy został ukryty moduł łączeniowy, który zawiera gniazdo 230 V do szeregowego łączenia szaf, resetowalny bezpiecznik i diodę informującą o poprawnym działaniu urządzenia. Indywidualnym użytkownikom przeznaczone są gniazda wewnątrz szafy – po jednym na każdą komorę. Użytkowanie szafy jest bezpieczne, dzięki zastosowanym przewodom uziemiającym i połączeniu z instalacją odgromową.

Meble Malowa są zgrzewane – to gwarantuje trwałość. Marka istnieje na rynku już od ponad 30 lat – to świadczy o niezawodności wyrobów. Poziom sprzedaży wynoszący ponad 230 mln zł rocznie – informuje o znacznym udziale w rynku mebli metalowych i zaufaniu jakim klienci darzą firmę Malow.

Więcej dokładnych informacji o tym produkcie znajdziesz w karcie katalogowej poniżej.

2021_09_karta-katalogowa-MSUV.pdf

 

Obejrzyj nasz film i poznaj szafę MSUV bliżej.


 Zobacz wizualizacje