Doładuj wygodnie swój e-bike

Doładuj wygodnie swój rower elektryczny

Z każdym rokiem rowery elektryczne zyskują na popularności. Wzrost świadomości społeczeństwa, rozwój techniki i troska o środowisko znacząco wpływają na przyrost liczby użytkowników rowerów elektrycznych. Wyglądają i działają jak tradycyjny rower i są idealne, aby szybko dotrzeć do szkoły lub pracy, albo zrelaksować się podczas weekendowej wycieczki.

Rowery elektryczne z roku na rok, dzięki wprowadzaniu nowych technologii są tańsze, lżejsze, bez problemu pokonują trudny teren. Są ciche, co ważne nie emitują spalin, a ładowanie jest szybsze i pozwala na pokonywanie coraz dłuższych dystansów. Dzięki akumulatorom, zależnie od wielkości, rowery są w stanie pokonać dystans nawet do 100 km. Jest zalecane, aby przed każdym wyjazdem akumulator naładować, by potem móc cieszyć się beztroską jazdą.

Ponieważ akumulator to serce napędzające nasz pojazd, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy szafę do ładowania akumulatorów rowerowych. Mieliśmy na celu uproszczenie procesu ładowania i uczynienie go szybszym i bezpieczniejszym. Wymontowanej baterii nie musisz trzymać w domu, dzięki naszej szafie bezpiecznie i szybko naładujesz ją m.in. w garażu, w podziemnym parkingu lub innym zadaszonym miejscu. W skrytkach mogą być przechowywane dowolne akumulatory (z wyjątkiem kwasowo-ołowiowych lub innych emitujących szkodliwe opary). 

Szafa do ładowania akumulatorów to doskonałe rozwiązanie do ładowania wielu akumulatorów jednocześnie m.in. w wypożyczalniach, serwisach, sklepach z elektrycznymi rowerami lub stacjach ładowania akumulatorów.

Dostępne są dwa rodzaje szaf do ładowania baterii:

  • 6 lub 9 skrytkowa szafa wisząca (montowana do ściany)
  • 9 skrytkowa szafa wolnostojąca.

Konstrukcja szafy jest solidna, wykonana z blachy zabezpieczonej metodą konwersji cyrkonowej. Malowanie proszkowe chroni przed korozją. Dodatkowo farba jest niepalna. Każda skrytka posiada perforację na drzwiach oraz ścianach tylnych umożliwiającą wentylację oraz zamykana jest zamkiem cylindrycznym. Istnieje również możliwość zamontowania innych typów zamków wg wymagań użytkownika, np. szyfrowego. Maksymalna moc szafy to 3680 W. Wyposażenie szafy w bezpiecznik nadprądowy gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Szafa do ładowania akumulatorów to dobre rozwiązanie dla każdego posiadacza elektrycznego roweru. Solidna konstrukcja pomaga zabezpieczyć proces ładowania, chroni przed kradzieżą, oraz dostępem dzieci. To dyskretne, bezpieczne i najlepsze miejsce do ładowania akumulatorów rowerowych.

Pobierz kartę katalogową