Przyjazna Szkoła! Nadruki graficzne na szafach cz. II

Jak sprawić, by wnętrze szkoły wyglądało przyjaźnie i jednocześnie nowocześnie? Trzeba trochę wyobraźni i metalowych szafek od MALOW!

 

Każdy z Was z pewnością zgodzi się, że szkoła to miejsce, w którym dzieci spędzają dużą część swojego czasu. Co zrobić, aby ten czas nie kojarzył się tylko z nudnymi pokojami? Najlepiej obrazuje to wykonanie szafek Sus dla jednego z naszych dystrybutorów (firma Tezap), jako wyposażenie wnętrza jednej ze szkół, które prezentujemy poniżej.

Szafki Sus 322W i 342W ustawione w rzędzie tworzą piękny górski krajobraz. Było to możliwe dzięki zastosowaniu druku UV. Jednak sam dobór krajobrazu nie jest w tym przypadku bez znaczenia. Obecne w nim kolory są jasne i delikatne, gdzie niebieski i zielony dodatkowo działają uspokajająco. Ten przykład pokazuje, że szkoły coraz częściej decydują się na ciekawe aranżacje swoich sal. Nie zapominając o roli kolorów, które mają znaczący wpływ na dzieci. W ten sposób ocieplają też swój wizerunek, stając się jednocześnie bardziej przyjazne i nowoczesne. Ponadto w tak zaaranżowanej szkole uczniowie chętniej spędzają czas, a panująca w niej atmosfera sprzyja nauce.