Szafy MSUV z wyposażeniem elektrycznym

Nowości w rodzinie szaf socjalnych MSUV 

Człowiek we współczesnym świecie oczekuje ułatwień, funkcjonalnych, łatwych w obsłudze przedmiotów codziennego użytku, zaskakujących, nowoczesnych, kompleksowych i wszechstronnych rozwiązań. Takie założenia przyświecały nam przy opracowywaniu rodziny szaf socjalnych MSUV z wyposażeniem elektrycznym.

Rodzina szaf socjalnych MSUV, idealnie wpisuje się jako element wyposażenia szatni szkół, zakładów pracy, bibliotek, klubów sportowych, fitnessów. Do naszych standardowych szaf ubraniowych MSUM i skrytkowych MSUS dodaliśmy gniazda elektryczne.

Standardowo w każdej komorze znajduje się gniazdo elektryczne z dwoma portami USB dostosowane do kraju odbiorcy. Na rynku polskim szafy wyposażone są w gniazda elektryczne typu E z dwoma portami USB (typ U). Na inne rynki jest możliwość zastosowania gniazd wg przyjętych standardów danego kraju. Port USB umożliwia ładowanie większości urządzeń mobilnych takich jak smartwatche, smartfony, tablety, laptopy. Każda komora w szafie jest zamykana na zamek, co gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo ładowanych rzeczy. W biurze, szatni, na siłowni, w warsztacie czy zakładzie pracy, dzięki szafom MSUV użytkownik ma zagwarantowane bezpieczne miejsce do przechowywania i ładowania urządzeń.

Aby maksymalnie przyśpieszyć i ułatwić montaż wyposażyliśmy szafy MSUV w ślizgacze, by nie rysowały podłogi, a przemieszczanie szafy nie wymagało podnoszenia, było lekkie i ciche. Dystanse zamontowane na tylnej ścianie korpusu ułatwiają równe dostawienie do ściany. Dzięki nim możliwe jest położenie kabla za szafą, tak aby był niewidoczny i nikt nie potknął się.

Przemyślany design gwarantuje, że do szaf MSUV bez problemu pasują cokoły, podstawy, półki na książki i przegrody z szaf MSU. Szafy z gniazdami elektrycznymi można dowolnie komponować z szafami standardowymi, tworząc spójną całość.

Dla jak największego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, szafy testowaliśmy we własnym laboratorium Centrum Badań i Rozwoju. Z jednego zewnętrznego źródła zasilania możliwe jest szeregowe podłączenie max. do 20 gniazdek.

Stosowana technologia przygotowania powierzchni do malowania poprzez proces fosforanowania cyrkonowego i konwersję cyrkonową metalu, zapewnia bardzo dobrą przyczepność farby oraz odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne szaf. Zastosowane farby posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny, że nie zawierają metali ciężkich i substancji szkodliwych. 5 lat gwarancji na szafy (wg warunków gwarancji na wyroby produkcji Malow https://malow.com.pl/obsluga-serwisowa/)

Na filmie prezentujemy niektóre możliwości wykorzystania szaf z wyposażeniem elektrycznym

Zeskanuj kod QR

https://youtu.be/U1OakGYFMT4 Zobacz model 360°

2021_09_karta-katalogowa-MSUV.pdf

2021_09_Instrukcja-uzytkowania-szaf-MSUV-z-gniazdkami-elektrycznymi-polska.pdf