Viva Magenta kolorem roku 2023!

Podczas Art Vasel w Miami Pantone Color Institute ogłosił kolorem roku 18-1750 Viva Magneta.

Pantone Color Institute to najbardziej szanowany i rozpoznawalny na świecie instytut poligraficzny. Od momentu powstania do chwili obecnej zrzesza szerokie grono najbardziej rozpoznawalnych ekspertów w dziedzinie projektowania kolorystycznego i co roku ogłasza kolor, który będzie miał wpływ na wszystkie gałęzie wzornictwa.

Według Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczej The Pantone, kolor Viva Magneta „jest inspirowany czerwienią koszenili, jednym z najcenniejszych barwników należących do rodziny naturalnych barwników, a także jednym z najsilniejszych i najjaśniejszych znanych na świecie. " Tegoroczny Kolor Roku jest niezwykle mocny i symbolizuje nasze czasy. Łączy środowisko naturalne z technologią i ma na celu brawurowe zmienianie świata.

Przesłanką towarzyszącą powstaniu koloru było dominujące pragnienie optymizmu, odporności, nieszablonowego myślenia i nowinek technologicznych, które są w stanie stworzyć lepszy świat. Nasza firma rozumie nadchodzące trendy i oczekiwania klientów na rok 2023, dlatego w naszej ofercie przedstawiamy Państwu RAL 3005, szlachetną czerwień, która jest bliźniaczo zbliżona do koloru proponowanego przez Pantone Color Institute.

Należy jednak pamiętać, że gama kolorów zawartych w palecie RAL jest ogromna i oferuje szeroką gamę kolorystyczną, nie tylko w odcieniach czerwieni zbliżonych do Viva Magneta, ale także w wielu innych odcieniach, które sprostają nawet najbardziej wymagającym wymagania . Nie zastanawiaj się więc i wejdź w Nowy Rok z nowymi kolorami i produktami firmy Malow.