Techno Light – nowoczesność i wytrzymałość w Twoim warsztacie!

Nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki

W dzisiejszych czasach warsztat to nie tylko przestrzeń do przechowywania narzędzi czy wykonywania prac rzemieślniczych. To miejsce, w którym pasja spotyka się z profesjonalizmem, a efektywność idzie w parze z komfortem. Jeśli szukasz stołu warsztatowego, który sprosta wymaganiom nowoczesnego środowiska pracy, z przyjemnością prezentujemy rodzinę stołów warsztatowych TECHNO LIGHT.

Solidna konstrukcja, trwałe materiały

Jednym z kluczowych elementów naszych stołów warsztatowych jest solidna konstrukcja, która gwarantuje trwałość i stabilność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze stoły są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Zależnie od konfiguracji stoły TECHNO LIGHT cechują się wytrzymałością nawet do 600 kg. Bez względu na to, czy pracujesz z drewnem, metalami czy elektroniką, możesz być pewien, że stoły te sprostają wszystkim wyzwaniom.

Design, który przyciąga uwagę

Stoły warsztatowe Techno Light to połączenie funkcjonalności z elegancją. Ich nowoczesny design sprawia, że nie tylko spełniają one swoje zadanie praktyczne, ale również stanowią stylowy element każdego warsztatu czy pracowni. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych,  pozwalają dostosować się do charakteru Twojego miejsca pracy.

Regulacja wysokości i inne funkcje dostosowane do potrzeb użytkownika

Malow zawsze stawia na indywidualne podejście do klienta, co widać także w stołach warsztatowych Techno Light. Ich regulowana wysokość pozwala dostosować ustawienie do własnych potrzeb, co jest szczególnie ważne przy precyzyjnych pracach czy długotrwałych projektach. Dodatkowo stoły dostępne są w wielu wariantach wyposażenia takich jak: praktyczne półki, szuflady i schowki, zapewniając porządek i ułatwiając pracę.

Ekologia i zrównoważony rozwój

Firma Malow zawsze zwraca uwagę na ekologię i zrównoważony rozwój. Stoły warsztatowe Techno Light zostały zaprojektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, a użyte materiały są przyjazne dla natury. Wybierając produkty od Malow, inwestujesz nie tylko w jakość, ale również wspierasz odpowiedzialne podejście do produkcji.

Stoły warsztatowe Techno Light - “Jedynka”

Stoły warsztatowe Techno Light - “Dwójka”

Stoły warsztatowe Techno Light - “Trójka”

Dopuszczalne maksymalne obciążenie stołu jednomodułowego = 300 kgDopuszczalne maksymalne obciążenie stołu dwumodułowego = 450 kgDopuszczalne maksymalne obciążenie stołu trzymodułowego = 600 kg
Wymiary:  
- wysokość: 850-900 mm  
- szerokość: 725 mm  
- głębokość: 620 mm
Wymiary:  
- wysokość: 850-900 mm  
- szerokość: 1245 mm  
- głębokość: 620 mm
Wymiary:  
- wysokość: 850-900 mm  
- szerokość: 1765 mm  
- głębokość: 620 mm