Poznajcie Zosię

 

Zosia lubi swoją szkołę. Spotyka przyjaciół, bierze udział w ciekawych zajęciach multimedialnych i uczy się języków. Lubi nauczycieli, ponieważ na każdym kroku dbają o jej dobro. Czerpie radość z udziału w dodatkowych zajęciach i konkursach, za które dostaje nagrody - kolorowe magnesy. Ma nawet specjalne miejsce, w którym je kolekcjonuje.

Jej ozdobiona od środka metalowa szafka daje poczucie indywidualności. Za każdym razem, zanim Zosia zamknie swoją szafkę, patrzy przez chwilę na jej wnętrze. Napawa ją dumą i przypomina o jej zdolnościach, wszak magnesy to nagrody za udział w konkursach.

Podbudowana, zadowolona z kolejnego miło spędzonego dnia w szkole, zatrzymuje się przed wyjściem z szatni, aby jeszcze chwilę popatrzeć na słynne budowle znane jej z książki z geografii. Widok tych, jak je nazywa ,,cudów świata”, zawsze wzbudza jej podziw. Marzy o tym, aby tam kiedyś pojechać i zobaczyć je na żywo. Mała Zosia dzisiaj może je wszystkie poznać dzięki nadrukom na drzwiach szaf szatniowych, które może zamówić każdy Dyrektor szkoły wyposażający swoją placówkę w szafy marki Malow.

 

Wyróżnij swoją szkołę nadrukami UV

Zosia lubi inne dzieci, a inne dzieci lubią Zosię. Często bawią się razem wyobrażając sobie, że każdy krok przenosi ich w inną część świata, a zwizualizowane słynne budowle mogą oglądać na żywo. Wymyślają barwne historie i nie stronią od przyjmowania do zabawy kolejnych marzycieli, z którymi planują swoje przyszłe podróże i zwiedzanie świata. Nadruki na szafach są świetną inspiracją i źródłem pomysłów do zabawy. 

To świetna okazja, aby Wasza szkoła wyróżniła się na tle innych. Uczniowie z pewnością wybiorą Waszą szkołę, jeżeli zobaczą jej indywidualność. Poczują się zainspirowani do działania, a ich wyobraźnia zostanie pobudzona. Oryginalne nadruki UV na szafach socjalnych w szkolnych szatniach wzbudzą zachwyt uczniów, zainteresowanie rodziców i z pewnością zainspirują Państwa do unowocześnienia swojej szkoły.

Dowiedz się więcej o naszych nadrukach UV:
https://malow.com.pl/motywy-graficzne-na-szafkach-socjalnych/

Dowiedz się więcej o naszym malowaniu OMBRE:
https://malow.com.pl/ombre-nowatorska-metoda-malowania-szaf-metalowych/

Poznaj naszą standardową paletę barw RAL:


Poznaj wszystkie przygody naszych bohaterów akcji "Przyjazna Szkoła"