Znak GS

Oznaczenie GS - od teraz znakiem Malow!

Z dumą informujemy, że od 23 listopada na naszych szafach SbmM i Szk będzie widnieć certyfikat TÜV Rheinland i znak GS (Geprüfte Sicherheit – „bezpieczeństwo zbadane”) – jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków bezpieczeństwa w Europie. Uzyskaliśmy go po tym jak nasze produkty zostały rygorystycznie przetestowane i są nadzorowane przez niezależny instytut w zakresie europejskich norm zdrowia i bezpieczeństwa. GS to również gwarancja stałego nadzoru nad bezpieczeństwem, poprawnością oraz kompletnością instrukcji.

Zamawiając szafy typu SbmM i Szk zyskujecie:

  • Produkt z pożądanym certyfikatem TUV i znakiem GS, wyróżniający go od konkurencji!
  • Stopki regulujące są od teraz w standardzie!
  • Gwarancję produktu spełniającego europejskie normy bezpieczeństwa!
  • Dodatkowe wyposażenie do szaf bez dopłat!

Znak GS stosowany jest od 1979 roku jako znak bezpieczeństwa i dowód zbadania produktu pod kątem zgodności z ustawowymi wymaganiami dotyczącymi zapewnienia ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Ważnym aspektem jest także to, że produkt został dopuszczony i pozostaje cały czas pod stałym nadzorem niezależnych instytucji pomagających chronić konsumenta.

Natomiast stopki poziomujące w szafkach pozwalają na ich stabilne ustawienie na nierównej powierzchni, zapewniając tym samym bezpieczne i stabilne przechowywanie dokumentów. Dają możliwość regulacji i są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Certyfikaty TÜV Rheinland i znak GS oznacza, że produkt został poddany wnikliwym i ścisłym procedurom certyfikującym przez laboratorium TÜV Rheinland i  nie dotyczą modeli innych niż wymienione i wyrobów zmodyfikowanych.

Kliknij na wybrany model szafy aby zobaczyć go w technologii 360°

2020_11_Sbm-ze-stopkami.pdf 2020_11_Szk-ze-stopkami.pdf 2020_11_Sbm-ze-stopkami_001-scaled.jpg 2020_11_Szk-ze-stopkami_001-scaled.jpg