Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Czytaj więcej
MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Wojtek w szkole

Meble Malowa można wyposażyć w różne typy zamków. Oprócz prostego w obsłudze klasycznego zamka otwieranego kluczem, istnieją też inne, do których nie da się zgubić dostępu. Perypetie Wojtka i Zosi udowadniają wyższość zamków szyfrowych w warunkach szkolnych, gdyż zgubione kluczyki nie są problemem. Uczniowie zapamiętują swoje kody po wpisaniu ich kilka razy. Zamawiając nasze meble metalowe pamiętaj o szerokim wyborze zamków i wybierz najlepiej dobrany do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej
MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Poznajcie Zosię

To świetna okazja, aby Wasza szkoła wyróżniła się na tle innych. Uczniowie z pewnością wybiorą Waszą szkołę, jeżeli zobaczą jej indywidualność. Poczują się zainspirowani do działania, a ich wyobraźnia zostanie pobudzona. Oryginalne nadruki UV na szafach socjalnych w szkolnych szatniach wzbudzą zachwyt uczniów, zainteresowanie rodziców i z pewnością zainspirują Państwa do unowocześnienia swojej szkoły.

Czytaj więcej
MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Szkoła promująca zdrowie

Od ponad 35 lat tworzymy najlepsze rozwiązania do szkół, ponieważ dbamy o uczniów i polską oświatę. Korzystając z doświadczenia i mając świadomość wpływu szkoły na rozwój dzieci i młodzieży oferujemy nasze meble w 16 kolorach z palety RAL w standardzie. Wyposażając szkołę w szafki dla uczniów można zyskać więcej, jeżeli wykorzysta się nasze możliwości! Wpływ szafek na zdrowie fizyczne uczniów jest jasny i niezaprzeczalny. A jaki jest ich wpływ na ogólne samopoczucie?

Czytaj więcej
Szafy gospodarcze MSAU Malow

Wiosenne porządki – jak się do nich przygotować?

Po chłodnej i ponurej zimowej pogodzie przychodzi wiosna – czas dokładnego sprzątania i robienia porządków. Malow posiada w swojej ofercie profesjonalne szafy gospodarcze dla osób dbających o porządek. W pracy czy domu szafy gospodarcze MSAU pomagają przechowywać wszystko to, co jest niezbędne do utrzymywania czystości i odpowiednio zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Stoły biurowe STB Malow

Czy wyobrażasz sobie biuro bez biurka?

Odpowiednio wyposażone biuro poprawia warunki pracy i tworzy atmosferę sprzyjającą kreatywności. Stoły biurowe z rodziny STB to idealne rozwiązanie do wyposażenia miejsc pracy. Z nimi można zadbać o każdy szczegół wnętrza biura, a Twoje biuro jest takie, jakie są znajdujące się tam meble.

Czytaj więcej

Nadstawki do szaf kartotekowych

Ostatnie dwa lata pandemii zweryfikowały skuteczność modelu pracy zdalnej i wymusiły ewolucję do modelu hybrydowego. Oznacza to, że popyt na cenną przestrzeń biurową występuje i będzie wzrastać, a z nim coraz wyższa będzie cena za metr kwadratowy pomieszczenia. Odpowiedzią Malowa na tę sytuację są nadstawki NSZK na szafki kartotekowe. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą na nadstawki i szafki kartotekowe.

Czytaj więcej

Doładuj wygodnie swój e-bike (cz. II)

W związku z promowaniem ekologicznych środków transportu, zamykaniem centrów miast dla ruchu spalinowego, coraz więcej osób zaczyna korzystać z rowerów elektrycznych i poszukuje łatwego i praktycznego sposobu do ładowania baterii swoich jednośladów. Nasze szafki do ładowania akumulatorów rowerowych są innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na łatwą organizację procesu ładowana i przechowywania osprzętu rowerowego.

Czytaj więcej
Scroll to Top